Auteur: Helene Vd Bosch

Recensie: Kijk omhoog

4 april 2021

Helene van den Bosch deelt haar mening over ‘Kijk omhoog’, de roman van Courtney Walsh. Ze is heel positief en vindt het een krachtig en meeslepend verhaal.

Recensie ‘Op weg naar Brakewell Hall’

1 februari 2021

Abigail Gilbert heeft het getroffen: ze is verloofd met een rijke baron. Voor de bruiloft moet ze een gevaarlijke reis maken; haar familie heeft niet eens de moeite genomen om een mannelijke bediende mee te sturen. Onderweg wordt ze overvallen door struikrovers. Gelukkig wordt ze gered door de knappe patrouille-overste Samuel Thatcher.

Recensie ‘Het onverwoestbare meisje’

1 januari 2021

Een ontzettend inspirerend boek dat je voorziet van nieuwe energie en inspiratie om écht te kunnen leven. De schrijfster is positief, optimistisch en hoopvol.

Recensie | Cranberryzomer

3 november 2020

Een bijzonder verhaal over moeilijke thema’s in het leven als rouwverwerking, maar ook over nieuwe liefde en tweede kansen. Prachtig, beeldend en hoopvol geschreven! 

Recensie ‘Waar rook is’

1 september 2020

Het is voor 100% een aanrader voor de liefhebbers van Karen Witemeyer en Deeanne Gist waar ik zelf ook toe behoor. Het is een heerlijk boek dat in de eerste instantie luchtig lijkt, maar toch wordt een zekere spanning gedurende het verhaal tastbaar.

Recensie ‘Een klein geluk’

25 augustus 2020

Het verhaal loopt naadloos van het tweede deel over in het derde deel. Prachtig geschreven, sterke verhaallijnen en veel emoties werken toe naar het hartverscheurende einde. 

Recensie ‘De heer uit het zuiden’

16 juni 2020

De sterke personages hadden mij wederom volledig in hun macht. Samen met de verrassende elementen en sterke dialogen is het weer een geweldig verhaal van Kristen Heitzmann. Veel onderwerpen zijn in het verhaal verweven als onvoorwaardelijke liefde, moed, vergeving en acceptatie, maar ook gekrenkte trots en inschikkelijkheid.

Recensie ‘Laat je zien!’

28 februari 2020

Ik heb enorm genoten van het verhaal van Rachel. Het boek liet me heel hard lachen maar maakte me ook emotioneel. De grote eerlijkheid van Rachel en haar kwetsbare opstelling bewonder ik enorm.

Recensie ‘De zoete geur van appelcider’

28 september 2019

De schrijfster heeft vele bijzondere details verwerkt in haar verhaal en de omgeving speelt hierin ook een belangrijke rol.

Recensie ‘Bruid van de bergen’

12 juli 2019

In het ruige berglandschap van Colorado ervaart een vrijgevochten jonge vrouw de prijs van liefde en vriendschap. Over Bruid van de bergen Desiree Brennan heeft een uitgesproken karakter en is voor geen gat te vangen. Sinds Desi kan lopen zoekt ze regelmatig met haar jeugdvriend Luke Mc Guire de gevaarlijkste plaatsen op. Luke is tot […]

Een schone zaak

24 maart 2018

Kan ze een willekeurige man ervan overtuigen dat hij haar echtgenoot moet worden?