Auteur: Helene Vd Bosch

Recensie ‘Vang me op’

23 november 2021

‘Vang me op’ is het derde deel van de Harbor Pointe-serie van Courtney Walsh en gaat over Carly en Josh. Soms vraagt de liefde om een tweede kans. Ben je bereid die te geven?

Recensie ‘In naam van de kroon’

28 oktober 2021

Hij speurt naar dieven, zij is er zelf een. Kunnen ze elkaar toch helpen?

Recensie ‘Pak mijn hand’

17 september 2021

Helene leest ‘Pak mijn hand’ van Courtney Walsh, het tweede deel van een romantische serie. Ze is erg enthousiast!

Recensie ‘Een regenboog in de duisternis’

11 augustus 2021

In de donkerste tijd van haar leven wordt Desi heen en weer geslingerd tussen gevoelens van liefde en verraad. Een regenboog in de duisternis is deel 4 van de vijfdelige serie Het land van de gouden rivieren.

Recensie ‘Alles wat ik vinden wil’

22 juni 2021

Helene heeft ‘Alles wat ik vinden wil’ van Nicole Deese gelezen en deelt met ons haar mening. Het verhaal heeft haar diep geraakt.

Recensie ‘Een onfortuinlijke geschiedenis’

17 mei 2021

‘Een onfortuinlijke geschiedenis’ is razend spannend en zit vol humor en romantiek. Een boek om niet meer weg te leggen!

Recensie: Kijk omhoog

4 april 2021

Helene van den Bosch deelt haar mening over ‘Kijk omhoog’, de roman van Courtney Walsh. Ze is heel positief en vindt het een krachtig en meeslepend verhaal.

Recensie ‘Op weg naar Brakewell Hall’

1 februari 2021

Abigail Gilbert heeft het getroffen: ze is verloofd met een rijke baron. Voor de bruiloft moet ze een gevaarlijke reis maken; haar familie heeft niet eens de moeite genomen om een mannelijke bediende mee te sturen. Onderweg wordt ze overvallen door struikrovers. Gelukkig wordt ze gered door de knappe patrouille-overste Samuel Thatcher.

Recensie ‘Het onverwoestbare meisje’

1 januari 2021

Een ontzettend inspirerend boek dat je voorziet van nieuwe energie en inspiratie om écht te kunnen leven. De schrijfster is positief, optimistisch en hoopvol.

Recensie | Cranberryzomer

3 november 2020

Een bijzonder verhaal over moeilijke thema’s in het leven als rouwverwerking, maar ook over nieuwe liefde en tweede kansen. Prachtig, beeldend en hoopvol geschreven! 

Recensie ‘Waar rook is’

1 september 2020

Het is voor 100% een aanrader voor de liefhebbers van Karen Witemeyer en Deeanne Gist waar ik zelf ook toe behoor. Het is een heerlijk boek dat in de eerste instantie luchtig lijkt, maar toch wordt een zekere spanning gedurende het verhaal tastbaar.

Recensie ‘Een klein geluk’

25 augustus 2020

Het verhaal loopt naadloos van het tweede deel over in het derde deel. Prachtig geschreven, sterke verhaallijnen en veel emoties werken toe naar het hartverscheurende einde. 

Recensie ‘De heer uit het zuiden’

16 juni 2020

De sterke personages hadden mij wederom volledig in hun macht. Samen met de verrassende elementen en sterke dialogen is het weer een geweldig verhaal van Kristen Heitzmann. Veel onderwerpen zijn in het verhaal verweven als onvoorwaardelijke liefde, moed, vergeving en acceptatie, maar ook gekrenkte trots en inschikkelijkheid.

Recensie ‘Laat je zien!’

28 februari 2020

Ik heb enorm genoten van het verhaal van Rachel. Het boek liet me heel hard lachen maar maakte me ook emotioneel. De grote eerlijkheid van Rachel en haar kwetsbare opstelling bewonder ik enorm.

Recensie ‘De zoete geur van appelcider’

28 september 2019

De schrijfster heeft vele bijzondere details verwerkt in haar verhaal en de omgeving speelt hierin ook een belangrijke rol.