boekentips

    NIEUW: Ruach | een ademtocht

    13 oktober 2020

    Vorige week kwam dit prachtige boek uit! Heb je het al gezien op onze Facebookpagina? We vertellen er graag meer over.

    Leestip: Eenzaam

    6 oktober 2020

    Eenzaam van Nels Fahner brengt het grote maatschappelijke probleem van eenzaamheid voor het voetlicht.

    Leestip: Het bruidsschip

    29 september 2020

    In ‘Het bruidsschip’ neemt Jody Hedlund de lezer mee op een zeereis vol romantische avonturen. Wat als je op reis bent naar een ander leven, maar onderweg de liefde vindt?

    Recensie | Te gast op Lanwyn Manor

    26 september 2020

    ‘Te gast op Lanwyn Manor’ van Sarah Ladd neemt de lezer mee naar het Cornwall van 1818. Julia Twethewey logeert op het landgoed van haar neef in het hart van de Engelse mijnindustrie en wordt al snel meegesleept in die complexe wereld.

    Leestip | De redding van Jesse Woods

    22 september 2020

    ‘Een ontroerend verhaal over de woorden van Jezus dat er geen grotere liefde is dan je leven te geven voor je vrienden.’ – Reformatorisch Dagblad over ‘Onder een bloedrode hemel’

    NIEUW: Als ik jou was

    15 september 2020

    Lynn Austin vertelt in ‘Als ik jou was’ het verhaal van de vriendinnen Audrey en Eve. Het is 1940 en hun vriendschap wordt getypeerd door een enorm klassenverschil.

    Recensie ‘Op weg naar Brakewell Hall’

    8 september 2020

    Michelle Griep is er opnieuw in geslaagd om een verhaal te schrijven wat je van het begin tot eind pakt. Met haar levendige schrijfstijl en haar goed uitgekozen personages, die net als in “Dwars door het vuur” elkaars tegenpolen zijn.

    Recensie ‘Waar rook is’

    1 september 2020

    Het is voor 100% een aanrader voor de liefhebbers van Karen Witemeyer en Deeanne Gist waar ik zelf ook toe behoor. Het is een heerlijk boek dat in de eerste instantie luchtig lijkt, maar toch wordt een zekere spanning gedurende het verhaal tastbaar.

    Recensie ‘Een klein geluk’

    25 augustus 2020

    Het verhaal loopt naadloos van het tweede deel over in het derde deel. Prachtig geschreven, sterke verhaallijnen en veel emoties werken toe naar het hartverscheurende einde. 

    Het ontbrekende boek…

    20 augustus 2020

    Ik maakte als eerste de bak met de gereserveerde boeken leeg, zodat deze voor de volgende lener in de reserveringskast klaar gezet konden worden. Weer een persoon blij gemaakt met juist dát boek waar hij/zij interesse voor heeft getoond. Het geeft mij altijd weer een fijn gevoel wanneer ik hiermee bezig ben. Als fervent boekenlezer […]

    Zussenliefde

    18 augustus 2020

    In de afgelopen jaren heb ik ervaren dat mijn zussen mij ook hebben leren accepteren. Puur als het zusje/de zus die ik ben.

    PUUR! Bullet journal | deel 1

    12 augustus 2020

    Vandaag gaan we aan de slag met een leuke opdracht uit het PUUR! Bullet journal Plan je dag-boek.

    Boekentip: ‘Slaappraatjes’

    11 augustus 2020

    Vandaag is het invuldagboek ‘Slaappraatjes’ uitgekomen. ‘Slaappraatjes’ is gemaakt voor kinderen van 4 – 8 jaar.  Het helpt ouders en kinderen samen te kletsen over de dag.

    Hoe was je dag? | Deel 5

    5 augustus 2020

    Kleuren voor volwassen. Kleuren kan heel erg ontspannen. En hoe fijn is het om lekker in het zonnetje met een heerlijk sapje erbij ontspannen te kleuren. 

    De zeven mooiste planten uit de Bijbel

    4 augustus 2020

    lanten in de Bijbel zijn van betekenis geweest voor de openbaring van Gods grootheid in alle lagen van de bevolking. Van de manna die op de grond valt voor heel het volk van God tot de bouw van de tabernakel en de ark des verbonds. Hierover gaat het boek Planten uit de Bijbel. Wij selecteerden voor u zeven van de mooiste planten uit de Bijbel.